  • Taiwan Sanju Sj2208ha2 Iron Leaf Fan - China
    Taiwan Sanju SJ2208HA2-Iron Leaf Fan
    Model:SJ2208HA2 Size: 225x225x80mm
    Frame: Aluminum ADC-12
    Bearing: double ball bearing
    Voltage: AC 110V 220V 380V
    Life: 60 000Hours at 20 ℃ --ball bearing
    Working temperature: -20 ℃ ~ 85 ℃ normal humidity