  • Sensor Szcb 01 0 0 080 00 03 For Power Plant Application - China
    Sensor SZCB-01-00-080-00-03 for Power Plant Application – Mejia Power Product Introduction
    It provides stable and accurate signal output for monitoring and control purposes.
    Product Features
    Provides reliable signal detection and transmission
    Stable performance under continuous operating conditions
    Compact and robust design for industrial environments
    Suitable for power plant monitoring and control systems Applications
    Equipment condition monitoring in power plants
    Control and protection systems
    Industrial automation and monitoring applications
    The company has established a complete service system.
    SENSOR SZCB-01-00-080-00-03
    Eddy Current Sensor PR6422/103-020
    TSI Card 3500/42M
    mechanical seal 30SPEN
    LVDT Sensor TD-1-100-10-01-01
    sensor BTLD 3B
    Bolt electric heating rod ZJ-17.5-650
    VIBRATION SENSOR VS-2 pressure sensors 54NN-K118-M4-B1A
    Double platinum thermistor thermometer WZPT2–31
    Soft bolt heating rod DJL Φ16 L=340
    lvdt instrument 191.36.09.03 ±50.8mm
    LVDT van điều chỉnh LP BFPT 268.33.01.01 (3)
    Sensor RTD Thrust Bearing Pad Generator L 130, 45mm x Dia 5, 80mm