  • Fc5678220a C3ya3 Cylindrical Roller Bearing - China
    price: contact company for price
    Product Model: FC5678220A/ C3YA3
    Structure: Cylindrical Roller Bearing
    Inside Diameter: 280 mm
    Outside Diameter: 390 mm
    Thickness: 220 mm
    Seals Type: Open/ 2RS/ 2Z
    Material: Chrome steel ( Gcr15)
    Precision Rating: P0 P6 P5 P4 P3 P2
    Brand: Neutral/ OEM/ As per your request
    Weight: KG
    Payment term: T/ T or Western Union/ Paypal
    Delivery time: 3 working days
    Company Contact:
    • Phone: 8605782699292
    • Address: No.11 Shiting Road, Shuige Industrial Zone,Lishui,, Lishui , China
    • Email: Email
    Published date: April 11, 2014
    Related listings
    • Rb 10020 Crossed Roller Bearing 100x150x20mm
      Bearings - Lishui Bearing Trade Co., Ltd. - China - April 11, 2014 - contact company for price
      Product Model: RB 10020 Structure: Crossed Roller Bearing Inside Diameter: 100 mm Outside Diameter: 150 mm Thickness: 20 mm Seals Type: Open/ 2RS/ 2Z Material: Chrome steel ( Gcr15) Precision Rating: P0 P6 P5 P4 P3 P2 Brand: Neutral/ OEM/ As per your...
    • Ucp213 Ball Bearing Pillow Block
      Product Model: UCP213 Structure: Ball bearing Inside Diameter: 65 mm Outside Diameter: 268 mm Thickness: 76.2 mm Seals Type: zz Material: Chrome/ stainless steel Precision Rating: P0 P2 P3 P4 P5 P6 Brand: SQST Weight: KG Payment term: T/ T or Western...
    • Nj407 Cylindrical Roller Bearing
      Product Model: NJ407 Structure: cylindrical roller bearing Inside Diameter: 35 mm Outside Diameter: 100 mm Thickness: 25 mm Seals Type: open Material: Chrome Steel , bearing steel, Gcr15 & Gcr15SiMn Precision Rating: P0; P2; P4; P5; P6 Brand: Weight:...