  • Basic Radiography Fluoroscope Machine Model Pld5000a - China
    Technical parameters of fluoroscopy x ray equipment price PLD5000A
    Power Supply Voltage: 380V±38V, 50Hz ±1Hz
    Frequency: 500mA Tube focus: 2.0mm(large ) 1.0mm(small )
    Tube Voltage: 44kV~125kV
    Monitor : 14" high definition medical monitor